Jestem świrem

blog niecodzienny

M jak martwa

Wczoraj przeglądając „Tele Tydzień” natknąłem się na artykuł traktujący o tym, że 7 listopada (dziś!) odejdzie z tego(?) świata Hanka Mostowiak! Zabrzmiało to trochę jak planowanie zabójstwa i trochę takim planowaniem jest – tyle, że scenarzystów „M jak miłość”. Nie oglądam tego serialu i jest mi obojętne czy bohaterowie tego dzieła żyją czy nie (piszę o postaciach a nie aktorach). Z fikcyjnej śmierci, fikcyjnej postaci zrobi się za chwilę żałobę narodową! „Hanka Mostowiak – taką ją zapamiętamy” – to tytuł dwustronnicowego artykułu w „TT”.

Z prawego, dolnego narożnika mojego monitora zaatakowała mnie ipla: „śmierć Hanki Mostowiak! Zobacz wcześniej niż w tv, tylko u nas przedpremierowo!”. Za to żeby wcześniej zobaczyć zejście śmiertelne bohaterki należy zapłacić 14,99 – pewnie znajdą się chętni. Za to stronie „Faktu” można zupełnie za darmo zobaczyć „zwiastun odcinka uśmiercającego Hankę Mostowiak,czyli Ostatnia  podróż Hanki”, z taką oto adnotacją:

„Śmierć Hanki Mostowiak będzie telewizyjnym wydarzeniem dnia. Emitująca serial „dwójka” odpowiednio stopniuje napięcie. Tak dawkuje informacje na temat tej tragedii, że Polacy z wypiekami czekają na 7listopada. A ponieważ „czarny dzień” zbliża się wielkimi krokami,widzom zaserwowano naprawdę wielką dawkę emocji. Zobacz zwiastun odcinka, w którym Hanka straci życie!”

Żeby było jeszcze śmieszniej na tej samej stronie umieszczono sondę:

„który z wątków M jak miłość będzie ciekawszy – śmierć Hanki czy ślub Pawła?” Dla zainteresowanych: w chwili kiedy to piszę zmiana stanu cywilnego przegrywa z kretesem ze zmianami pośmiertnymi w serialu i w samej Hance.

No cóż… Jutro pewnie pół Polski będzie dyskutowało na ten ważny temat. Może ktoś wpadnie na pomysł stworzenia pomnika, lub grobu Hanki? Może od jutra TVP zacznie zapowiadać kolejne zejścia bohaterów „super serialu”, a może zostanie ogłoszony terminarz ważnych wydarzeń i zwrotów akcji na rok 2012? Kiedyś oglądało się seriale z zaciekawieniem  co stanie się w następnym odcinku. Dziś pozostanie tylko ciekawość w jaki sposób i w której minucie nastąpi to o czym wszyscy doskonale już wiedzą.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Basia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

🙂